HAKKIMIZDA

 

Modarafi.com, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, modayı herkes için ulaşılabilir kılıyor.

 

Müşterilerine ayrıcalıklı alışveriş deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan Modarafi.com, son dönem trendleri raflarında topluyor ve en kaliteli moda parçalarını sizler için sunuyor. İster günlük kombinlerinizi tamamlamak, ister en şık parçalarla gece kombinlerinizi yaratmak için en doğru parçaları Modarafi.com'da bulabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Modarafi.com, en güncel trendleri herkes için ulaşılabilir kılıyor. Modanın yeniliklerini yakalayacağınız binlerce ürün sizleri bekliyor.
 

Özel bir stilist gibi çalışan Modarafi.com ekibi sizler için son trendleri araştırıyor ve en uygun, en doğru fiyatlarla sizlerle buluşturuyor. 7 gün 24 saat moda sunan müşteri hizmetleri ekibi İnstagram aracılığı ile sürekli ulaşılabilir olması ile müşterilerine kesintisiz hizmet ayrıcalığı yaşatıyor.
 

Güvenli Alışveriş Deneyimi

Modarafi.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılıyor ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmuyor. Online alışverişin en güvenli halini Modarafi.com ile yaşayabilirsiniz.
 

Kalite ve Orijinallik Garantisi

Ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında özenle kontrol ediliyor ve müşteriye öyle sunuluyor.
 

Kredi Kartına Taksit İmkanı Sunuyor Mu?

Modarafi.com üzerinden yapılan alışverişlerde Bonus, CardFinans, Maksimum, Axess kredi kartlarına vade farksız taksit imkanı bulunuyor.
 

Ayrıcalıklı Müşteri Deneyimi

Almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz, 14 gün içinde kolayca ve ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz.

 

Modayı ve en güncel trendleri Moda Rafı ile yaşayın!